1:42:06; 19 Травня 2024
boloto header
До виходу Stalker 2 залишилось:
loading...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Трилогія серії ігор S.T.A.L.K.E.R. » S.T.A.L.K.E.R. Поклик Прип'яті » Ваше враження від проходження гри Сталкер Поклик Прип'яті
Ваше враження від проходження гри Сталкер Поклик Прип'яті
FenomenДата: Понеділок, 08 Листопада 2021, 12:11:13 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Ця тема створена для того, щоб ви поділилися від своїх вражень під час проходження гри. На які складності грали, всі плюси та мінуси ,цікаві історії з гри, можливо смішні баги ну і саме основне Ваша оцінка по десятибальні шкалі .
 
clownsporttДата: Понеділок, 08 Листопада 2021, 12:43:53 | Повідомлення # 2
Група: Сталкери
Повідомлень: 4
Репутація: 2
Статус: Offline
Найкраща і найбільш атмосферна частина зі всієї трилогії.
*Цікавий сюжет

*дуже класна музика в фіналі ну і взагалі на протязі всієї гри муз супровід на 10 балів з 10

* персонажі...персонажі це самий найбільший плюс сталкер ПП і головна причина чому він перемагає в рейтингу на запитання "яка частина Сталкера найкраща?"
Кожен персонаж прописаний має свою історію і свій розвиток ,і саме головне ми маєм можливість впливати на їх долю по закінченню гри.

*величезна кількість різних модифікацій для зброї і костюмів(в принципі це було і ЧН але плюс є плюс)

*Ну і  можливість безкінечно торгувати артефактами (десь чув  що в ТЧ і ЧН артефакти заскриптовані і       з'являються лище раз за гру,але це не точно)   сама механіка їх пошуку доволі атмосферна ,деколи просто забиваєш на гру і ходиш по аномаліях з детектором з надією найти щось справді класне.
 
АномальнийРавликДата: Понеділок, 27 Грудня 2021, 4:00:23 | Повідомлення # 3
Група: Сталкери
Повідомлень: 54
Репутація: 4
Статус: Offline
Дуже сподобалась гра, проходжу вже 2 раз. Дуже круті і атмосферні локації, особливо Прип'ять. Якби й інші частини доробили і зробили не менш якісними, то сталкер би порвав всі інші ігри по атмосфері і сюжету)
 
RockLifeДата: Понеділок, 27 Грудня 2021, 6:09:08 | Повідомлення # 4
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Завжди у мене ПП знаходився на 2 місці, тому що я незнаю чому але ЧН мені дуже сподобався якби хто не сварив цю частину гри.

Тож ПП я проходив на Сталкері, ніколи не любив хардкор, подобалось проходити та вивчати кожну частину локації, хоча потрібно було грати на хардкорі досить таки полегшили ПП якщо порівнювати з іншими частинами. А 9/10 тому що траплялись баги із-за яких не можливо було йти далі по сюжету, ну 9/10 це ж ви розумєте, накинув більше тому що Фанат, не фанати поставили меньше
 
FenomenДата: Вівторок, 28 Грудня 2021, 6:03:07 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата RockLife ()
Тож ПП я проходив на Сталкері

Я прихильник щоб перше проходження було максимум на середніх - це дозволяє краще відчути сюжет гри. А от пізніше це вже і челендж на Майстрі )
 
RockLifeДата: Вівторок, 28 Грудня 2021, 10:36:08 | Повідомлення # 6
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Цитата Fenomen ()
Я прихильник щоб перше проходження було максимум на середніх - це дозволяє краще відчути сюжет гри. А от пізніше це вже і челендж на Майстрі )

Я теж так думаю, тому що коли проходишь на мастері важко повністю пірнути в сюжет з головою)
 
ВольнийДата: П`ятниця, 31 Грудня 2021, 3:16:48 | Повідомлення # 7
Група: Заблоковані
Повідомлень: 5
Репутація: 9
Статус: Offline
Мені все сподобалося окрім напівпустих територій, де об'єктів стало менше, ніж у Чистому небі, тобто стався даунгрейд графіки. Краще б поділили локації, але зберегли ту деталізацію, яка була в ЧН. Також не сподобався жовтий фільтр у грі та те, що деяким мутантам збільшили радіус атаки (особливо сноркам) через що ти не можеш так ухилятися від них, як у "Тінь Чорнобиля". А так - гра шедевр.
 
FenomenДата: Неділя, 02 Січня 2022, 8:47:01 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата Вольний ()
Мені все сподобалося окрім напівпустих територій,

Мені дуже сподобалася пуста Прип'ять.

Просто таке враження, якби цю гру робила  інша компанія - з кожного під'їзду вибігали вороги по сто раз
 
Форум » Трилогія серії ігор S.T.A.L.K.E.R. » S.T.A.L.K.E.R. Поклик Прип'яті » Ваше враження від проходження гри Сталкер Поклик Прип'яті
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: