1:09:53; 19 Травня 2024
boloto header
До виходу Stalker 2 залишилось:
loading...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » Варта - нове угруповання з Сталкер 2. Хто вони ? Теорії
Варта - нове угруповання з Сталкер 2. Хто вони ? Теорії
FenomenДата: Субота, 20 Листопада 2021, 5:43:11 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Всім привіт, на даний момент ми знаємо що в грі S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля  буде нове угруповання - Варта . 

На вашу думку : Хто вони ? Що вони з себе представляють ? Яка їхня мета ?
 
FenomenДата: Субота, 20 Листопада 2021, 5:57:52 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
На мою думку угруповання Варта це : 

Угруповання яке виконує функції військових на території Зони.

Тобто самі військові будуть виконувати функцію охорони кордону території Зони, а Варта діяти безпосередньо в самій Зоні  (охорона важливих об'єктів, боротьба з контрабандою або створення та охорона блок постів ) 

На стіні в геймплейному відео з Е3 ми можемо бачити напис в сторону Варти на бандитському сленгу  , тобто нам показує що бандити дуже не люблять це угруповання.

А які ваші теорії ?
 
RockLifeДата: Неділя, 21 Листопада 2021, 0:07:55 | Повідомлення # 3
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
У мене перша асоціація була з бандитами,  власне кажучи, бандити це ж не зовсім цільне угрупування, вони є всюди, але не всі вони під контролем  якось одного "Пахана" чи як це назвати.

Тобто я маю на увазі що бандити це як узагальнення, а насправді вони розподіляються на велику кількість маленьких угрупувань, и можливо що ця варта одна з таких.
 
FenomenДата: Неділя, 21 Листопада 2021, 4:21:04 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата RockLife ()
У мене перша асоціація була з бандитами,  власне кажучи, бандити це ж не зовсім цільне угрупування, вони є всюди, але не всі вони під контролем  якось одного "Пахана" чи як це назвати.

Якщо чесно - важко сказати щось про вашу теорію , єдине з прихованки про це угруповання був напис "Братве- по масти, Варте - по пасти". 

В моєму розумінні "Братва" це якраз все угрупування бандитів , а Варта - з ким в них конфлікт.

+ в нас вже є 2 угруповання бандитського типу : Бандити і Ренегати . Чи будуть Ренегати в грі невідомо ,але добавляти ще третє буде зайве ,на мій суб'єктивний погляд.
 
RockLifeДата: Середа, 24 Листопада 2021, 7:26:57 | Повідомлення # 5
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Цитата Fenomen ()
Якщо чесно - важко сказати щось про вашу теорію , єдине з прихованки про це угруповання був напис "Братве- по масти, Варте - по пасти". В моєму розумінні "Братва" це якраз все угрупування бандитів , а Варта - з ким в них конфлікт.

+ в нас вже є 2 угруповання бандитського типу : Бандити і Ренегати . Чи будуть Ренегати в грі невідомо ,але добавляти ще третє буде зайве ,на мій суб'єктивний погляд.
Переглянув ще раз трейлер, незнаю не схожі вони на якесь війскове угрупування, всеодно бачу в них бандюків, но все може бути, я ми любимо говорити: "Чекаємо більше інформації")
 
FenomenДата: Четвер, 25 Листопада 2021, 9:44:47 | Повідомлення # 6
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата RockLife ()
Переглянув ще раз трейлер, незнаю не схожі вони на якесь війскове угрупування, всеодно бачу в них бандюків, но все може бути, я ми любимо говорити: "Чекаємо більше інформації")

Скіф вбиває бандитів на Хім. Заводі.
Прихованка на нове угруповання - це лише напис на заборі (як би це смішно не звучало)
 
АномальнийРавликДата: Субота, 11 Грудня 2021, 11:17:37 | Повідомлення # 7
Група: Сталкери
Повідомлень: 54
Репутація: 4
Статус: Offline
Я думаю, що це спеціальне угрупування вояків, які роблять те саме, що й вояки в минулих частинах
 
FenomenДата: Неділя, 12 Грудня 2021, 6:06:35 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата mishanyalypko978 ()
Я думаю, що це спеціальне угрупування вояків, які роблять те саме, що й вояки в минулих частинах


Зараз важко сказати чи це будуть просто військові сталкери, мені більше здається, що це приватна військова компанія яка працює на уряд ( по типу "допомоги " НДІЧАЗ і тд)
 
RockLifeДата: Неділя, 19 Грудня 2021, 11:48:44 | Повідомлення # 9
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Цитата Fenomen ()
Зараз важко сказати чи це будуть просто військові сталкери, мені більше здається, що це приватна військова компанія яка працює на уряд
Оце більш схоже на правда, хоча хто знає, побачемо в грі, а так якщо їх показали може вони відіграють якусь певну роль в сюжеті? Чи вони просто вставили їх в трейлер тому що це нове угрупування
 
Форум » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » Варта - нове угруповання з Сталкер 2. Хто вони ? Теорії
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: