1:42:16; 19 Травня 2024
boloto header
До виходу Stalker 2 залишилось:
loading...
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » Системні вимоги S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобилю
Системні вимоги S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобилю
FenomenДата: Понеділок, 14 Червня 2021, 4:03:08 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Системні вимоги S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобилю

Мінімальні:

Версія ОС: Windows 10 
Процесор: AMD Ryzen 5 1600X / Intel Core i5-7600K
Оперативна пам'ять: 8 GB
Відеокарта: AMD Radeon RX 580 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Вільне місце на диску: 150 GB

Рекомендовані:

Версія ОС: Windows 10
Процесор: AMD Ryzen 7 3700X / Intel Core i7-9700K
Оперативна пам'ять: 16 GB
Відеокарта: AMD Radeon RX 5700 XT 8GB / NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB
Вільне місце на диску: 150 GB
 
МіченийДата: Вівторок, 15 Червня 2021, 11:02:52 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори
Повідомлень: 15
Репутація: 101
Статус: Offline
в мене піде, десь між середніми і мінімальними )
 
FenomenДата: Середа, 16 Червня 2021, 1:04:56 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
SERGAS, Жаль, дуже гарна графіка в грі, я б дуже хотів спробувати її на максимальній десь крім ютуба
 
FenomenДата: Середа, 16 Червня 2021, 1:05:59 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Якщо буде доступні хмарні сервіси хороші то можна буде зіграти і на максималках
 
АномальнийРавликДата: Субота, 18 Грудня 2021, 5:23:58 | Повідомлення # 5
Група: Сталкери
Повідомлень: 54
Репутація: 4
Статус: Offline
Через років 10 можна буде собі дозволити))
 
RockLifeДата: Субота, 18 Грудня 2021, 9:45:11 | Повідомлення # 6
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Твич чи ютуб, ось в чому питання
 
АномальнийРавликДата: Неділя, 19 Грудня 2021, 1:46:16 | Повідомлення # 7
Група: Сталкери
Повідомлень: 54
Репутація: 4
Статус: Offline
RockLife, Ютуб зручніший, як на мене(та й правила не такі суворі)
 
RockLifeДата: Неділя, 19 Грудня 2021, 11:31:56 | Повідомлення # 8
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Цитата АномальнийРавлик ()
Ютуб зручніший, як на мене
 А на твичу більш цікаво, можна дивитися за реакцією не тільки гравця, а й глядачів в прямому ефірі та чаті, на ютубі теж є коментарі, але це не зовсім те відчуття
 
ВольнийДата: Неділя, 19 Грудня 2021, 7:25:23 | Повідомлення # 9
Група: Заблоковані
Повідомлень: 5
Репутація: 9
Статус: Offline
В принципі, дані системні вимоги дуже схожі на системні вимоги CyberPunk 2077 (я розглядаю її як приклад, бо це гра у відкритому світі зі скаженою деталізацією, я навіть сумніваюся, що у S.T.A.L.K.E.R. 2 буде така деталізація, бо вона йому не дуже і треба, ну і на момент написання даного допису CyberPunk 2077 - це найбільш вимоглива до заліза гра), хоча в польській грі вказано мінімальні процесори - FX на вісім ядер та Core I5 третього покоління, але дані камінці дуже погано справляються із грою, ігровий процес разом із ними складно назвати прийнятним для стрілялки від першої особи. Тому десь ті ж Core I5 7600K та Ryzen 5 1600 можна вважати мінімально комфортними для CyberPunk 2077. Але ж звісно для S.T.A.L.K.E.R. 2 ні один із цих процесорів не варто брати для збірки із нуля в 2022 році. А рекомендую я Core I3 10100F, який просто знищує всі Ryzen 1, 2 та деякі бюджетні 3-го покоління. Щодо відеокарт, то із мінімальними тут щось не так. Просто бути такого не може, аби мінімальними картами були GTX 1060 на 6 гб та RX 580 8 гб. 6 гб у NVidia та 8 гб у Radeon - це досить суттєвий відеобуфер, куди можна засунути текстури дуже високої роздільної здатності. Тому мінімальні вимоги у реальності будуть десь на рівні RX 570 4 гб та GTX 1060 3 гб (а саме ці карти є мінімальним порогом для CyberPunk 2077). Щодо максималок, то тут, в принципі, все більш менш нормально для гри нового покоління на новому прогресивному рушієві. Хто встиг взяти Ryzen 5 3600 чи Core I5 9600K із відеокартами RTX 2070 і RX 5700XT гра працюватиме чудово. Але власники RTX 20ХХ нехай не сподіваються на трасування, ну хіба може RTX 2080 Ti буде його тягнути в S.T.A.L.K.E.R. 2 разом із DLSS. Тому для нього - тільки карти RTX 30ХХ. Але оскільки вони коштують як крило від боїнга (на момент написання цього допису), то мало хто зможе увімкнути те злощасне трасування. Хоча, особисто моя думка в тому, що це трасування - це непотріб для графодрочерів (типу Сталкаша), який тільки садить FPS. А от DLSS - реально потрібна штука. Як у з'явиться можливість взяти карту RTX, то обов'язково беріть. Навіть 2060 буде дуже класно справлятися із грою у 1080р чи навіть 1440р із DLSS.

Додано (19 Грудня 2021, 9:56:11)
---------------------------------------------
ПК та периферія із якими я буду зустрічати S.T.A.L.K.E.R. 2:
⚙Процесор - AMD Ryzen 7 3700X ОС(фіксована частота 4200 по всім ядрам);
✨Відеокарта - GeForce GTX 1070 8gbAsus Rog Strix;
Оперативна пам'ять - Crucial Ballistix White 3200 MHz XMP - 16 gb (8*2);
❤Материнська плата - Gigabyte Aorus M b450;
Дискова підсистема - SSD SATA 240 gb (система і програми) + SSD NVME 1 tb (для ігор) + HDD 2 TB(звалище полунички і аніме-тянок);
Блок живлення - be Quiet System Power 500w;
Корпус - DeepCool D-Shield V2 ATX;
Мікрофон - Blue Microphones Snowball Ice Black;
Навушники - MSI Immerse GH30;
⌨Клавіатура - A4 Tech Bloody B120;
Миша - Corsair Harpoon✨RGB Pro;
Килимок - Marvo G13 XL Speed/Control;
OC - Windows 10 Home (ліцензійна);
Монітор - Samsung 22" на PLS-матриці із роздільною здатністю 1920 на 1080 (110 ppi) і частотою оновлення 60 герц (розігнаний до 72 герц).

Щодо комплектуючих, то тут все підходить ідеально, окрім найважливішого - відеокарти, яка і буде обмежуючим фактором. Але думаю, що GTX 1070 8gb буде справлятися із середніми налаштуваннями та високими чи ультра-текстурами у 60 кадрів, бо вона значно потужніша ніж GTX 1060. Та й я не графодрочер. В ігри треба грати, а не ганяти цюцюрика на картинку. Та й чим сучасніша гра (а S.T.A.L.K.E.R.2 - це вже повноцінне нове покоління) - тим менша різниця у налаштуваннях графіки. Я, наприклад, проходив Metro Exodus на 1060 на 3 гігабайти на середніх налаштуваннях і лишився повністю задоволеним грою.

 
FenomenДата: Середа, 22 Грудня 2021, 9:10:18 | Повідомлення # 10
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Думаю гра зможе запуститися і на характеристикам на 10-15 % меншими за мінімальні вимоги - але якість і стабільність гри вже буде під питанням.

Саме смішне, що 100 %  будуть люди які куплять гру для пк, який не дотягує до мінімальних вимог, і будуть кричати - що гра не оптимізована
 
ВольнийДата: Субота, 25 Грудня 2021, 10:50:17 | Повідомлення # 11
Група: Заблоковані
Повідомлень: 5
Репутація: 9
Статус: Offline
Якщо вже система на грані системних вимог до С2 (наприклад, відеокарта рівня GTX 970), то можна продати свій монітор Full HD і через перехідник за два карбованці підключити якийсь старий квадратний монітор (у мене якраз є другий монітор формату 4 на 3), який неодмінно є у багатьох, ну або ж купити його за кілька сотень гривень та грати із роздільною здатністю 1280 на 1024, згадуючи молодість чи дитинство, коли ми проходили Сталкер на квадратних моніторах. Чому не варто зменшувати роздільну здатність на звичайному сучасному моніторі? Тому що картинка буде набагато гіршою, ніж на моніторі із аналогічною роздільною здатністю (я прекрасно це бачив, експериментуючи зі своїми моніторами, коли ще в мене була GTX 670). Але це вже крайній спосіб перед Ютубом.
 
RockLifeДата: Субота, 25 Грудня 2021, 11:32:55 | Повідомлення # 12
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Цитата Вольний ()
Чому не варто зменшувати роздільну здатність на звичайному сучасному моніторі?
Я дуже часто так граю, тому що ще тримаю надію що відеокарти подешевшають, і я зберу собі новий комп, тому що 7 тисяч за за 1050ti вибачте, але це зовсім дурня
 
ВольнийДата: Неділя, 26 Грудня 2021, 8:03:28 | Повідомлення # 13
Група: Заблоковані
Повідомлень: 5
Репутація: 9
Статус: Offline
Цитата RockLife ()
Я дуже часто так граю, тому що ще тримаю надію що відеокарти подешевшають, і я зберу собі новий комп, тому що 7 тисяч за за 1050ti вибачте, але це зовсім дурня
Бо картинка виглядатиме набагато гірше, ніж на моніторі, який має ту роздільну здатність, до якої ми зменшилися. Ціни на відеокарти - треш, згоден. І ще невідомо, скільки ми із таким лайном будемо жити.
 
RockLifeДата: Понеділок, 27 Грудня 2021, 6:22:27 | Повідомлення # 14
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Цитата Вольний ()
Ціни на відеокарти - треш, згоден. І ще невідомо, скільки ми із таким лайном будемо жити
Є таке відчуття що це все ніколи не закінчиться, в нашому світі тим більше в інтернеті є дуже всього поганого(, а таким людям біткоїн і інші криптовалюти як знахідка
 
FenomenДата: Вівторок, 28 Грудня 2021, 6:01:08 | Повідомлення # 15
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата RockLife ()
Є таке відчуття що це все ніколи не закінчиться, в нашому світі тим більше в інтернеті є дуже всього поганого(, а таким людям біткоїн і інші криптовалюти як знахідка

Я б не прихильник казати що крипта це зло, бо ще років 20 тому всі так могли казати (і думаю були такі що казали) про інтернет.

Звичайно є свої плюси і мінуси, але те що на даний момент в криптовалюті самі легкі гроші для людей що можуть адекватно фільтрувати інформацію.

Дуже сумно що ми отримали таке комбо - пандемія+крипта. Але нічого - прорвемся
 
Форум » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » Системні вимоги S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобилю
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: