3:42:14; 19 Травня 2024
boloto header
До виходу Stalker 2 залишилось:
loading...
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » Актуальна інформація про Сталкер 2 » Валюта грі - купони
Валюта грі - купони
FenomenДата: Неділя, 11 Липня 2021, 6:41:16 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Про це творці гри сказали в інтерв'ю ют каналу OLDboi

На мою думку так собі рішення
 
andreichebankovДата: П`ятниця, 16 Липня 2021, 4:28:54 | Повідомлення # 2
Аномальний Притулок
Група: Контентмейкер
Повідомлень: 8
Репутація: 8
Статус: Offline
Як зазвичай, спроба всидіти на 2 стільцях: і рублі не повертаємо, аби земляки не жалілися, але й гривні не вводимо, щоб росіяни не кричали про русофобію.
 
FenomenДата: Субота, 17 Липня 2021, 7:41:04 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
andreichebankov, я б ще зрозумів якби це була перша частина гри (франшизи). Але вже трилогія була з рублями і сенс міняти на іншу валюту, я дуже надіюся що нам лорно пояснять цю зміну
 
МіченийДата: Субота, 17 Липня 2021, 9:27:32 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори
Повідомлень: 15
Репутація: 101
Статус: Offline
Як на мене, купони то фігня. Хай би вже були рублі ті.
 
FenomenДата: Неділя, 18 Липня 2021, 5:01:45 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Мічений, в Зоні пройшло приблизно 10 років, можливо вони лорно пояснять "грошову реформу" .
Якщо зміна без пояснень - це фейл.

Але я б хотів, щоб нам детально це пояснили а не в вступному відео була фраза на 10 секунд :

"за цей час в Зоні багато що змінилося, замість радянських рублів в обігу стали появлятися купони...."

Наприклад приходиш до продавця а він тобі розказує : що тепер валюта купон, через те що .... "

Наприклад сталкери в Прип'яті чи іншому місті знали робочу машинку якою штампували рублі через що вони знецінилися і було прийняте рішення серед всіх великих продавців замінити рублі на купони (які вони замовили з великої землі ,тобто не з території ЧЗВ)
 
RockLifeДата: Вівторок, 02 Листопада 2021, 9:44:29 | Повідомлення # 6
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Ну купони та й купони, не гарно звичайно змінювати валюту після 3 частин сталкера, тим більше якщо вони не обгрунтують ці зміни.
 
FenomenДата: Вівторок, 02 Листопада 2021, 10:03:34 | Повідомлення # 7
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата RockLife ()
Ну купони та й купони, не гарно звичайно змінювати валюту після 3 частин сталкера, тим більше якщо вони не обгрунтують ці зміни.


Я дуже надіюс,я що в грі буде пояснення чому відбулася грошова реформа. Якщо просто буде заміна rub на kyp   - це буде не дуже класно
 
RockLifeДата: Середа, 10 Листопада 2021, 5:46:19 | Повідомлення # 8
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Будемо чекати більше інформації і на цю тему теж.
 
FenomenДата: Середа, 10 Листопада 2021, 9:09:53 | Повідомлення # 9
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата RockLife ()
Будемо чекати більше інформації і на цю тему теж.

Думаю нам детальніше не будуть інформувати про валюту в грі. Це було озвучено в інтерв'ю одному з ютуберів від ком'юніті менеджерів компанії GSC.

Просто якщо вони логічно розкажуть чому така "грошова реформа" відбулася  -це нормально.

А якщо просто змінять  букви валюти в грі  - ну це порушення канону ....
 
АномальнийРавликДата: Понеділок, 13 Грудня 2021, 2:38:42 | Повідомлення # 10
Група: Сталкери
Повідомлень: 54
Репутація: 4
Статус: Offline
Може зона має власну економіку і хтось почав друкувати ці "купони"? Але ідея дійсно сумнівна, хіба радянські рублі когось бентежили
 
FenomenДата: Вівторок, 14 Грудня 2021, 7:13:26 | Повідомлення # 11
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата АномальнийРавлик ()
Може зона має власну економіку і хтось почав друкувати ці "купони"?

Особисто для мене це те саме, щоб змінили назви для пушок (з ігрових які були в трилогії - на реальні )
 
ВольнийДата: Неділя, 19 Грудня 2021, 9:58:49 | Повідомлення # 12
Група: Заблоковані
Повідомлень: 5
Репутація: 9
Статус: Offline
Добре хоч, що не рублі дерев'яні.

Додано (25 Грудня 2021, 10:54:11)
---------------------------------------------
Недавно з'явилася новина, що замість NFT-лайна буде так звана преміальна валюта, яка купується за реальні гроші, і за дану преміальну валюту можна буде купувати спорядження та скіни для персонажів навіть у сюжетний режим (типу як в іграх від Ubisoft). Правда, я сумніваюся у правдивості цієї новини.

Додано (25 Грудня 2021, 10:57:47)
---------------------------------------------

Цитата Fenomen ()
я б ще зрозумів якби це була перша частина гри (франшизи). Але вже трилогія була з рублями і сенс міняти на іншу валюту, я дуже надіюся що нам лорно пояснять цю зміну
Пояснення із рублями може бути таке як в NLC 7. Це не російські рублі, а ще совєцкі, які сталкери "присвоїли" із банку Прип'яті та користуються ними, аби купувати спорядження, будучи в самій Зоні, бо носитися із купою нормальних грошей по беззаконній території небезпечно, ясна річ. Правда, таке собі пояснення, якщо чесно. Зробили б уже долари чи євро, які сталкери тримають на електронних рахунках. Хоча, я думаю, що ватники образяться у будь-якому разі. Для них особливої причини для пускання піни з рота не треба вигадувати.
 
RockLifeДата: Субота, 25 Грудня 2021, 11:29:55 | Повідомлення # 13
Група: Долг
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Offline
Цитата Вольний ()
Пояснення із рублями може бути таке як в NLC 7. Це не російські рублі, а ще совєцкі, які сталкери "присвоїли" із банку Прип'яті та користуються ними
Може бути, але можливо ці зміни  будуть пояснювати в діалогах гри, тому що справді не зрозуміло навіщо було щось змінювати, це ж що повинно було трапитися в зоні щоб рублі змінилися на купони?)
 
FenomenДата: Вівторок, 28 Грудня 2021, 6:59:16 | Повідомлення # 14
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата RockLife ()
це ж що повинно було трапитися в зоні щоб рублі змінилися на купони?

Грошова реформа ))
 
FenomenДата: Вівторок, 28 Грудня 2021, 7:08:25 | Повідомлення # 15
Група: Адміністратори
Повідомлень: 252
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата Вольний ()
Недавно з'явилася новина, що замість NFT-лайна буде так звана преміальна валюта, яка купується за реальні гроші, і за дану преміальну валюту можна буде купувати спорядження та скіни для персонажів навіть у сюжетний режим (типу як в іграх від Ubisoft). Правда, я сумніваюся у правдивості цієї новини.

Це фейк. Так в грі справді можна буде купити скіни для МП режиму - але це лише пікселі і стилізовані під Зону (обіцяють без "рожевого" трешу)

Цитата Вольний ()
Для них особливої причини для пускання піни з рота не треба вигадувати.

Піна буде в любому випадку  зі всіх сторін. Хватає лише згадати наших "фанатів" які побачили геймплей гри яку фанати чекають 10+ років, і замість того щоб обговорювати саму гру побігли плакати за "зраду". Ну і обсирати в статтях (УНІАН в тому топ-1, і навіть після їх фейк новин їм надала GSC унікальні концепт-арти )
 
Форум » S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля » Актуальна інформація про Сталкер 2 » Валюта грі - купони
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: